Oplichting
Ook.ik ben slachtoffer van datingfraude .Begin november leerde ik via twoo een bouw ingenieur kennen zijn locatie was assendelft. Zijn naam is kelvin wilson we raakte aan de praat en hadden een leuk gesprek. Naar een paar dagen zei hij dat hij via hang outs contact wilde de gesprekken gingen overeen weer hij zat voor een project in Madrid.. Hij stuurde foto's van zijn bouwlocatie na enkele dagen kwam hij met het verhaal dat hij nog geld kreeg van het project van Nederland hij zou contact zoeken met de aannemers zodat zij konden afspreken dat het geld op mijn rekening kwam het ging om een groot bedrag en moest dan 27000 euro contant betalen aan de aannemer zodat het geld op mijn rekening kwam dit vertrouwde ik niet. Hij had twee zoontjes in Amerika en wou een nieuw gezin vormen wilde in Nederland een huis kopen ik moest kijken bij mijn in de buurt.. Hij beloofde voor de kerst hier te zijn belde me iedere avond met de liefste woorden. Tot vorige week zijn telefoon was gevallen en zijn geluid deed het niet meer dus vroeg hij of ik geld wou overmaken voor een telefoon aan zijn leverancier vsn bouwmateriaal ik ging er niet op in. Ik vertrouwde het niet zaterdag heb ik ontdekt dat zijn profielfoto gejat was van een zanger uit Amerika. Ik deed bericht naar hem.hij vertelde dat hij was gehackt dat die zanger zijn foto,s gebruikte. Mijn wantrouwen werd naar hem toe steeds erger .Hij bleef maar aandringen tot eergisteren toen had hij de oplossing voor zijn probleem met zijn telefoon ik moest een itunescard kopen voor 200 euro zodat hij zijn telefoon kon updaten. Heb het niet gedaan want ook dit vertrouwde ik niet . Hij heeft waarschijnlijk door nu want ik hoor niks meer .
5 Reacties
Hier ben ik.mijn verhaal krijgt nog een staartje hij nam.gisteren contact op met een zielig verhaal dat zijn data op was en niet op hang out kan dus of ik onmiddellijk een i tunes kaart wil kope en toen heb ik gezegd je bent een oplichter en je gebruikt foto s van iemand. Ik heb deze persoon gevonden waar hij de foto,s van gebruikt en een bericht gedaan
Fijn dat je je verhaal met ons gedeeld hebt!
Goed dat je je intuitie gevolgd hebt en niet heb toegegeven aan geld sturen. Duidelijk verhaal van datingfraude en wat de andere al gezegd hebben, ze proberen van alles om je in te palmen en je zover te krijgen dat je geld overmaakt.
Sterkte en je zal merken dat je bij een volgende scammer direct gaat denken, dit klopt niet.
groetjes,
Besos
Een klasiek verhaal voor datingfraude. Snel over op een ander social media account omdat men bang is dat het accouny waarvan ze reageren uit de lucht wordt gehaald. Ze hebben alles perfect voor elkaar en geld komt met bakken binnen. Vervolgens kunnen ze niet bij hun rekening.
Goed dat je geen geld hebt overgemaakt of I tune kaarten hebt gekocht.
Blijf voorzichtig!
Groeten Sylvia
Slachtoffer I ambassadeur
Mijn complimenten! Je hebt goed gehandeld. Het is 100% zeker een oplichter. Heel fijn inderdaad dat je geen cent naar hem hebt overgemaakt. Je hebt een goede intuïtie. Ik hoop dat je het snel achter je kunt laten. Groetjes, Rileen