Verkeersongeval met Letsel door Onoplettendheid in Schiedam
Verkeersongeval – Aangereden tijdens het fietsen*
Ongeveer 15 jaar geleden is mijn vrouw slachtoffer geworden van een verkeersongeval in Schiedam. Zij werd aangereden door een automobilist die vanuit een woonstraat een doorgaande weg opreed. De man was tijdens het rijden aan het telefoneren, lette niet goed op en verleende geen voorrang aan mijn vrouw, die op dat moment op het fietspad fietste.
Het was winter en de weg was glad door sneeuwval. Door zijn onoplettendheid en te hoge snelheid verloor hij de controle en reed hij mijn vrouw aan. Dit heeft een grote impact gehad op haar gezondheid en op ons als gezin. De nasleep van dit incident is nog altijd voelbaar.
Ik deel dit om aandacht te vragen voor verkeersveiligheid en de gevolgen van onoplettend rijgedrag.
2 Reacties
Ja, dit soort ongevallen hebben een lange nasleep en zijn zeker in een gezin eigenlijk altijd voelbaar.
Goed dat je dit schrijft om aandacht te vragen voor onoplettend rijgedrag.
Ieder van ons hier heeft daar helaas ervaring mee. Zo'n ongeval zal nooit uit je gedachte gaan.
Hoop dat het met jullie ondertussen weer goed gaat en jullie gezin de draad weer hebben op kunnen pakken.
Lieve groet,
Nel
Vreselijk dat jouw vrouw dit overkomen is. En ja, het is vaak dat er gewoon onoplettendheid (door mobiele telefoon) de oorzaak is.
Ik hoop dat jouw vrouw, maar ook jij, het inmiddels weer goed maken.
Sterkte
XOX Chantalle