Overslaan en naar de inhoud gaan
Terug naar Voor slachtoffers van seksueel misbruik

Drugrape rond mijn 15e

Beste Allen,

Ook voor mij de hoogste tijd om mijn verhaal van me af te schrijven.

Ik ben 60 en op mijn 15e slachtoffer geworden van een drug rape.

Ik heb hier nooit over kunnen praten en door de situatie bij the voice ben ik weer van mijn padje af.

Ik was toen uitgenodigd bij klasgenootje en ben met mijn vriendje op de brommer daar naar toegegaan. Bleek dat ik niet bij haar thuis kwam maar bij haar motor vriendje. Vond dat wel raar maar was nieuwsgierig. Ik hield niet van frisdrank met bubbels. Ze hadden alleen cola. Tot daar weet ik het nog helder. De volgende dag ben ik doodleuk door hem op de motor naar mijn thuis gebracht. Het was zaterdag en mijn ma ging boodschappen doen. Onderweg vond ik wel dat ze een rare vraag stelde…..hoe gaat t met je? Dat deed ze nooit, want ze gaf me nooit aandacht.

Later kwam de plotselinge angst, paniekaanvallen en huilbuien. Heb wel eens bijna een week gehuild. Ze heeft me nooit meegenomen naar een dokter hiervoor.  Vriendje heeft mij ook nooit iets gevraagd over die avond. En toen kwamen opeens de flashbacks………de ergste vond ik dat ik in een kast zit en ik zie en hoor mijn vader. Hij is boos en hij zoekt mij. Ik wil schreeuwen maar mijn stem doet het niet ik wil de deur openmaken mijn alleen mijn ogen en oren doen het. En natuurlijk af en toe een flashback wat er allemaal met mij gebeurde en zijn pokdalige lichaam. Daar word ik nu weer misselijk van. Mijn vader heeft hier ook nooit navraag naar gedaan. Maar nu weet ik dat mijn oudste broer heeft open gedaan en wellicht zijn invloed op hierop heeft gehad.

{Hij het intrigantje in huis, toen ik 5 was heeft hij broer tussen hem en mij in vanwege boosheid in de gracht gehoepst. Gevolg broer bijna verdronken 2 mnd coma en moeder die een nog net niet levensvatbare baby heeft verloren. Ondanks dat het lievelingetje van haar en zij gaf hem macht en liet hem haar bespelen, ten koste van de rest van ons gezin}

Nadat mijn vader was overleden, paar jaar geleden een poging bij mijn moeder gedaan. Praten lukte niet dus dan maar een brief. Deze kwam binnen 3 dagen weer retour. Zij vond het allemaal leugens en had hier ook navraag over gedaan bij mijn broers, die nix hiervan wisten.

Mijn moeder is een jaartje geleden overleden, wilde mij ook niet zeggen of ze alles notarieel had vastgelegd. Ben nu al 1jr onderweg met erfrecht advocaat.

Rond mijn 50ste ben ik ingestort en bij riag in borderlijn groepstraining terecht gekomen, zonder indicatie dan wel een onderzoekend gesprek. Gelukkig zelf een goede psyholoog gevonden, EMDR en vele gesprekken en inzichten gekregen & ADD indicatie. Zelf flink aan t beeldhouwen en schilderen geweest om het hun te vergeven etc etc. Geen relatie, omgang met mijn 2 kinderen niet. Kleinkinderen 3 waarvan ik er 1 heb mee mogen maken. Echte vrienden 1 in Duitsland. Een jaar geleden uit Amsterdam vertrokken naar Hengelo. Geen aansluiting gevonden op deze woongroep.

En nu zit ik weer met boosheid en verdriet en alle bagger uit je verleden, door wat er allemaal in de media gebeurd…………………….oude wonden liggen weer open.

 Wij slachtoffers van sexueel geweld hebben life time gekregen & dat zal ons hele leven blijven bepalen of we willen of niet.

 

Ik wens allen heel veel sterkte met het verwerken van je trauma & hoop dat allen goede vrienden en familie hebben die je steunen en waar je je veilig voelt.

 

 

 

Bezig met laden...

11 Reacties

06 februari 2022

Ben je een stukje verder?

01 februari 2022 (bewerkt)

Hoi Revi , zekers haal je er ook kracht uit.
Ik heb letterlijk mijn mooiste beelden in het begin van mijn verwerkings proces gemaakt.
Op mijn 50ste echt goede hulp gekregen.
En nu is het voor mij de tijd om aan al mijn trauma's te werken. Daar is ook kracht en moet voor nodig.
Dank voor je reactie en veel geluk en liefde,
Prisca

01 februari 2022 (bewerkt)

Hi Prisca,

Bedankt voor jouw verhaal.
Fijn dat je het met ons heb kunnen delen.

Bij het lezen van jouw verhaal voel ik de boosheid en verdriet die de aflevering heeft opgeroepen.
Ik hoop dat je tijdens je therapie behandelingen hebt kunnen leren hoe om te gaan met deze wonden en dat het je niet te veel in z'n greep houdt.

Ik heb zelf een verkrachting op mijn 16de meegemaakt, dat is nu 20 jaar geleden.
Wanneer jij zegt dat wij lifetime hebben gekregen en dat het de rest van ons leven zal bepalen - ben ik het ergens mee eens. Ik leef er nog steeds iedere dag mee, maar ik haal er ook mijn kracht uit. Misschien klinkt dit raar..

Ik hoop dat jij mensen om je heen hebt waar je goed mee kunt praten, waarmee je het weer even een plekje kan geven en wat rust kan vinden.

?

01 februari 2022 (bewerkt)

War fijn je reacties, ook dit neem ik strakjes mee in mijn gesprek.
Liefs Prisca

31 januari 2022

Jorien en Marina hebben de behandeling bij Psytrec gehad. Kijk op de zorgkaart van de ggz op internet en je ziet wat reacties van lotgenoten.

31 januari 2022 (bewerkt)

Ga ik zeker doen morgen, bij huisarts bespreken! Super thx

31 januari 2022

Ken je de TV Serie Geraldine en de Vrouwen? J krijgt een aardige inkijk in de behandeling.
Ik weet dat de instelling die de behandeling heeft uitgevoerd nu ook online en hybride behandelingen aanbieden. De behandelresultaten zijn groot. Je huisarts kan via het zorgdomein je daar naar toe verwijzen.
Je kunt daar ook eerst zelf, thuis, een zelftest doen. Als je meer wilt weten dan kun je ook collega ambassadeur Marina of Jorien een (prive) bericht sturen.

31 januari 2022 (bewerkt)

Nee niet in dit geval. Schuif morgen weer aan bij huisarts en als ik hier in Hengelo geen adequate hulp kan krijgen dan ga ik proberen online met mijn psycholoog uit Haarlem.
Dank voor je reactie!

31 januari 2022

Is medicatie nemen de route die je hebt gezocht om je trauma’s te verwerken? Het kan ondersteunend en verlichtend werken maar de trauma’s verwerken? Trauma’s hebben een grote impact op heel je leven en zijn. Ik heb het in behandelen gezocht en ben er erg blij mee. Een heel ander mens ben ik nu.

31 januari 2022 (bewerkt)

Bedankt voor je reactie, heb hulp gezocht. Antidepressiva werkte niet, flauwvallen is niet goed. Terug aan de ritalin.
Thx thx

30 januari 2022

Beste Prisca, de wens in de laatste alinea van je verhaal is wat ik je op de eerste plaats ook van harte toewens. Het zijn veel ernstige ervaringen die je nu, ook al ben je pas 60, nog niet verwerkt hebt. Zeker in deze tijd worden littekens open gekrabd. Knap vervelend nu je geen woonplek hebt waar jij je happy voelt.
Met 60 lentes is het zeker niet te laat om er nog wat aan te doen. Ik wil je uitnodigen om daar werk van te maken. Om vrede in je eigen zijn te vinden waardoor je je klein kinderen weer kunt knuffelen en aan een prettige woonomgeving kunt bouwen.