US Army soldaat gestationeerd in Syrië
Beste allemaal,
Ook ik ben in aanraking gekomen via een dating site Happen met een Amerikaanse soldaat. Momenteel gestationeerd in Syrie. Zijn vader komt uit de VS, zijn overleden moeder uit Nederland. Over 3 maanden gaat hij met pensioen en wil hij verhuizen naar Nederland. Den Haag en Amsterdam hebben zijn voorkeur. Kinderen (13 - 11) zitten op een kostschool in de VS, ex-vrouw is in 2020 overleden aan Covid. Hij kan de NL datingsite vanuit het buitenland gebruiken mbv een VPN, die zijn locatie dan veranderd.
Over geld overmaken is nog niet gesproken, wel worden de appies steeds positiever en liefdevoller. Foto's heb ik in google gezocht, geen match te vinden. Op de foto's van de uniformen zijn nergens een VS vlag of VS-kenmerken te zien. Ik houd de boot nog een beetje af. Mijn onderbuikgevoel zegt stoppen ermee, denk dat ik er netjes een punt achter ga zetten.
9 Reacties
Wat goed van jou dat je hier in de community je verhaal deelt! Wij herkennen direct de aanpak van de oplichters, zoals je hebt kunnen lezen. Ik hoop dan ook dat je de adviezen van iedereen ter harte neemt en alle contact stopt met deze figuur.
Gun jezelf een partner van vlees en bloed. Ware liefde kost niks.
Warme groet,
Rileen (ambassadeur)
Heel goed dat je je verhaal hier deelt. Het is zo'n geijkt verhaal, kjnderen op kostschool, moeder overleden, pensioen, etc. Echt, het is niet wat het lijkt. Stop ermee nu je het nog kunt, alle lieve woorden maken je steeds afhankelijker. Neem van mij aan: het is een grote leugen, en wees ervan overtuigd dat de vraag om geld echt gaat komen! Maar mss pas als jij al zo ver aan hem gehecht bent dat je geen nee meer kunt zeggen en (valse) hoop op ware liefde hebt. Sterk blijven!