Oplichting Safety Meetup ID / Hookup.com
Ik had mijn ervaring zeer uitgebreid opgeschreven, dat had even geduurd, kennelijk was ik ondertussen uitgelogd van de site en heel mijn verhaal weg, bedankt slachtofferhulp.
dan maar kort: het heeft me gelukkig maar €250,- gekost
Bezig met laden...
6 Reacties
Is mij 1 keer overkomen. Vanaf dat moment schrijf ik mijn tekst in notities en knip en plak ik het.
Zoals de mensen voor mij al hebben geschreven helpt het als je je verhaal deelt. Veel herkenning waardoor je weet dat je niet alleen bent en hier steun kan vinden. Dat is een keuze die jij alleen kan maken.
En zoals Vergina al schrijft het maakt niet uit of het 250 euro of 10.000euro is. Je bent op een smerige manier opgelicht.
Daarover praten helpt.
Groetjes Sylvia
Slachtoffer I Ambassadeur
Dus probeer anders even te mailen...
Dat is het enige voordeel, je leert ervan en je herkent ze, je wordt harder en nog slimmere vrouw dan die je echt al was.
En mijn grap is nu...ik date met een italiaanse leukerd, spreekt geen nederlands, engineer is zijn beroep, in nederland vanwege werk, wilde geen videocall doen omdat hij zei in het echt er veel beter uit te zien....en dat is ook zo haha...hij is echt en hij is leuk.
Ze zijn er wel hoor, ook voor ons.
Hou je taai en veel sterkte. Praat veel en ga erop uit met degenen die er toe doen.
Liefs?
Tinder is top, leuke mensen ontmoet je daar, maar idd pas op voor de valkuilen.
Gekukkig is het nu alleen maar lekker genieten.
Dat gun ik toch iedereen