Overslaan en naar de inhoud gaan
Terug naar Voor slachtoffers van datingfraude

Dating Fraude

Hoi, 

 

Kent iemand ... uit Kazachstan?

Bezig met laden...

7 Reacties

19 juli 2023 (bewerkt)
Daar heb je helemaal gelijk in. Maarchet blijft zorgelijk. Ik xoek het helemaal uit hoe en wat. Probeer ook de peronen achter de fotos op te sporen. En te waarschuwen dat hun foto gebruikt wordt. Waarschuwt ook andere voor de listige duivelse meedogenloze manier hoe ze te werk gaan.
19 juli 2023
Een lijst met namen word heel erg lastig omdat met het oog op de privacy dit niet mag.
En de overheid kan nog zo vaak waarschuwen maar aangezien deze oplichters op je gevoel werken blijven er mensen die er heel gevoelig voor zijn en erin trappen.
Dus als je benaderd word door een persoon en je deze niet persoonlijk kunt ontmoeten omdat deze elders woont dan moeten alarmbellen gaan rinkelen en er netjes afstand van doen.
Groet Fred.
17 juli 2023 (bewerkt)
Is er een weg om deze monsters aan te pakken? Dit is nu de zoveelste crimineel die het ons moeilijk maakt.
Het gaat hier om een dierbare van mij en het lukt mij niet om te overtuigen. Steeds als het mij is gelukt staat er weer een nieuwe op de mail. Ongelofelijk...
19 juli 2023 (bewerkt)
Was dat maar waar, ik hrb het zelfde. Er zou een lijst moeten komen met namen . En van uit de overheid toch meer waarschuwingen.
17 juli 2023 (bewerkt)
Dank voor jullie reactie.

Ja deze is tandarts. Maar nadat ik "haar" gewezen op het feit dat "haar" meegestuurde paspoort fake was, heeft ze niet meer geantwoord.
17 juli 2023
Heel herkenbaar.
17 juli 2023 (bewerkt)
hoi , heb inmiddels al meerdere namen uit kazachstan voorbij zien komen. Op het moment dat je er iets van zegt , laten ze je meestal met rust :-)
1tje kwam eerst uit rusland , en dezelfde dag , een andere mail en ze kwam ineens uit kazachstan. Eventjes er op gewezen dat het knap is dat ze zo snel kunnen verhuizen. Ohja , ze was eerst apotheker assistent , en naderhand een chef kok , maar wel dezelfde fotootjes gebruiken lol.